Czy można łączyć Moklar i Nasen?

Dzień dobry, czy można jednocześnie leczyć się z depresji lekiem Moklar i w ciężki przypadkach bezsenności zażyć lek NASEN?? Jeśli nie to po jakim czasie od ostatniego zażycia NASEN można zacząć leczyć się Moklarem??

Witam! Te leki nie wchodzą ze sobą w reakcje - można je stosować jednocześnie (ostrożnie z Zolpidemem, czyli Nasenem może dać swoje objawy uboczne i ew. wzrost tolerancji przy długim przyjmowaniu). Pozdrawiam W. Łuczkowski.