Czy można poprawić długość stosunku?

Witam. Mam 40 lat. Od zawsze mam problem podczas stosunku. Zazwyczaj trwa on ok 1-5 minut zależy od stopnia podniecenia. Czy można to jakoś wyleczyć żeby stosunek trwał dłużej? Są może jakieś leki które by mi pomogły?

Dzień dobry!

Tak, wytrysk przedwczesny (jeśli takie rozpoznanie postawi lekarz) można leczyć farmakologicznie. Należy osobiście skonsultować się z seksuologiem.

Pozdrawiam!