Czy można zespolić nerw twarzowy?

W czasie operacji liftingu szyi i dolnej części twarzy został przerwany nerw twarzowy unerwiający m. Mentalis.R (badanie emg). Czy można go zespolić? Kto może taką operację wykonać i kiedy (jestem 4 miesiące po zabiegu). Proszę o pomoc. Jestem w rozpaczy.

Szanowna Pani,
Zapraszam na konsultację celem oceny i omówienia szczegółów. Kontakt z recepcją tel 508 713 484
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej

Jeżeli to nie cała gałęz nerwu to wątpliwe czy uda się go odszukać do zespolenie. Na nawrót czynności czeka się od 8 mies. Do roku. Konieczne kontrolne elektroneuronografie.