Czy nie można tej substancji wkładać pod plomby?

Pszczoła pokrywa ciało myszy, która weszła do ula enzymem zmieszanym z pszczelim kitem-balsamując jej zwłoki i skutecznie zapobiegając tym, ich rozkładowi w przyszłości. Czy nie można tej substancji wkładać pod plomby zwłaszcza tych zębów które leczy się kanałowo? Jeszcze nikt nigdy może poza lekarzem w podstawówce(srebrne plomby wciąż je trzymam i nie pozwolę usunąć) nie wyleczył mi zęba tak trwale, by w końcu kiedyś nie zaczął gnić.

Od przyrody można się wiele nauczyć i co możliwe należy wprowadzać do użytku.Jak każdy lek tak i w tym przypadku naukowcy prowadzą cały szereg badań,te które przechodzą testy pozytywnie są wprowadzane do użytku.Co jednemu pomaga innej osobie wręcz szkodzi.