Czy operacja żylaków powrózka nasiennego może spowodować bezpłodność?

Żylaki powrózka nasiennego a płodność? Witam mój syn, który ma 16 lat miał 3 miesiące temu operację żylaków powrózka nasiennego i od tamtej pory jest zasmucony, bo poczytał informację i się martwi, że jest bez płodny czy to co on mówi, że jest bez płodny itd to prawda?

Lek. Tomasz Budlewski

dla uspokojenia proponuje wykonać badanie nasienia.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.