Czy popękane naczynka mogą występować w postaci małych kropek?

Czy popękane naczynka mogą występować w postaci małych kropek? Mam je prawie na całym ciele, pojawiły się nagle i jest ich coraz więcej. Z daleka ciężko dostrzec z bliska juz tak.. nie znikają od miesięcy, nie swędzą, nie bola. Są malutkie jakby uklucia igły. Jestem bezsilna ponieważ byłam u dermatologa i pani dermatolog mnie zlekcewazyla, nawet nie przyjrzala się i powiedział ze to naczynka mam brać rutinoscorbin. Czy popękane naczynka nie są w postaci takich "pajączkow?

Warto przyjmować rutozyd w tabletkach, ale dodatkowo proponuję wykonać badania krzepnięcia krwi i morfologię. Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.