Czy powinnam przesunąć zabieg stomatologiczny?

Muszę usunąć zęba- górna 6stka, jest duża zmiana (torbiel), leczony kanałowo. Będę miała też uzupełnienie ubytku kostnego. W tym terminie będę w pierwszych dniach okresu. Czy powinnam przesunac zabieg?

Okres nie jest bezwzględnym przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu chirurgicznego.Jeżeli nie jest to nic pilnego lepiej ustalić termin usunięcia w innym terminie.