Czy powinnam się martwić brakiem miesiączki?

Witam dostalam orgametril z powodu bardzo obfitych miesiączek od 16 dnia cyklu po dwie tabletki przez 10 dni.Po skończeniu tabletek powinna dostać miesiączki ale niestety nie dostałam.Czy powinnam się martwić,czy mogą mieć wpływ tabletki na brak miesiączki?Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć