Czy te leki mogą być przyjmowane razem?

Dzień dobry, Mam przepisany od lekarza lek Belergot, raz dziennie. Jestem jednak w takim wieku, iż biorę Braveran. Czy leki będą na siebie jakoś wpływać lub wywoływać działania njepożądane?

Redakcja abcZdrowie

Dzień dobry, stosowanie wymienionych przez Pana leków: Braveran i Bellergot nie jest zazwyczaj przeciwwskazane, ponieważ między lekami nie występują szkodliwe interakcje. Proszę jednak pamiętać, że interakcje są kwestią indywidualną i przyjmowanie kilku leków zawsze należy skonsultować z lekarzem lub farmaceutą.

Zachęcamy także do zapoznania się z artykułami o podobnej tematyce:

https://portal.abczdrowie.pl/braveran-problemy-z-erekcja-ziola-na-potencje-stosowanie

https://portal.abczdrowie.pl/bellergot-sklad-i-dzialanie-wskazania-przeciwwskazanie-dawkowanie-skutki-uboczne

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.