Braveran a dawkowanie

Witam mam pytanie odnośnie leku braveran. Braveran jest dostępny bez recepty i chciałem się spytać do czego braveran należy brać i ile tabletek dziennie należy brać? I jak w ogóle działa braveran? Czy on powoduje opóźnienie wytrysku podczas seksu czy może jego działanie jest jakieś inne? Bo nie do końca rozumiem na czym to polega. Chciałbym również zapytać czy lek braveran może powodować jakieś negatywne efekty uboczne? Czy istnieje możliwość, że po jego zastosowaniu będę miał na przykład jakieś nieprzewidziane problemy z seksem? Szukam cały czas nowych rozwiązań jeśli chodzi o sprawy łóżkowe, chciałbym jak najlepiej zadowolić moją partnerkę i jeśli lek braveran miałby w tym pomóc i wydłużyć nasz stosunek to chętnie go zastosuję :) Czy mógłbym uzyskać odpowiedzi na moje pytania? Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Witam,
zgodnie z ulotką:
Składniki suplementu diety:

pomagają wywołać i wzmocnić erekcję
sprzyjają utrzymaniu sprawności seksualnej
wywierają korzystny wpływ na libido

Buzdyganek ziemny wspomaga popęd seksualny oraz wzmacnia doznania seksualne.
Maca pomaga w zachowaniu naturalnej aktywności seksualnej i energii, pobudza popęd seksualny.
Żeń-szeń pomaga wywołać i wzmocnić erekcję.
Selen przyczynia się do prawidłowego przebiegu spermatogenezy.
Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi.
Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Dawkowanie: 4 tabletki dziennie, 60 minut przed stosunkiem. Tabletki należy popić wodą.