Czy te włosy mi odrosną?

Witam. Strzyglem się ostatnio golarka do włosów i w pewnym momencie wyrwałem sobie trochę włosów i minął już około tydzień - 10 dni i włosy tam mi nie rosną. Moje pytanie to czy straciłem te włosy na zawsze czy jeszcze mi odrosną?

Dzień dobry, na chwilę obecną ciężko stwierdzić czy zostały trwałe uszkodzone. Okres tych kilku dni to również za wczesnie aby włos mógł odrosnąć.
Pozdrawiam serdecznie
Justyna Sobczyńska