Czy ten ból przed ekstrakcją korzenia jest normalny?

witam mam do usunięcia korzeń zęba dentysta zalecił dolacin c zażywam 5 dni ale nadal odczuwam ból jest on mniejszy ale jest czy to normalne że tak długo boli czekam na termin do chirurga żeby usunoł mi to draństwo

Witam , nie potrafię odpowiedzieć szczegółowo , ale postępowanie z przepisaniem Dalacinu przed zabiegiem uważam za jak najbardziej prawidłowe!!! z.żurawski