Czy ten sen to dlatego, że jestem gejem?

Moja historia wygląda następująco: mam 14 lat, w sierpniu skończę 15. Równo tydzień temu miałem sen, że robi to mężczyzna z mężczyzną i zaczęły mnie męczyć myśli czy jestem normalny - im więcej o tym myślałem, tym było gorzej. W końcu zacząłem szukać w internecie czy to normalne i naczytałem się wypowiedzi nastoletnich gejów i teraz mam wszystko co tam przeczytałem. Ostatnio stałem koło kolegi w Empiku blisko, bo czytał gazetę i coś sprawdzałem i poczułem się naprawdę dziwnie, od teraz boję się wychodzić z domu żeby to uczucie się nie powtórzyło. Teraz jak patrze na chłopaków to mi przelatują takie dziwne myśli. Sam nawet nie wiem co to. Te wszystkie rzeczy przeczytałem i teraz je mam. Ostatnio bardzo często się masturbowałem, po 3-4 razy dziennie, i odkąd zaczęły się te myśli nie chce mi ustać. Bardzo łatwo się denerwuję i może to na tle nerwowym, a te wszystkie odczucia może sobie wmówiłem? Pamiętam, że podczas masturbacji kilka razy na ułamek sekundy pojawiała się myśl, że chłopak z chłopakiem, ale to minęło tak szybko jak się pojawiało. Teraz denerwuję się czy coś nie jest ze mną nie tak. Jak pomyślę, że mogę być gejem to mam ochotę zemdleć i już nie wstać, nogi mam z waty, a wczoraj podczas kolacji jak mnie naszła ta myśl dość intensywnie to zwymiotowałem. Ostatnią dziewczynę miałem w 6 klasie, ale ostatnio podobała mi się przez krotki czas taka jedna. Myślę, że gdybym był gejem to podczas następującej sytuacji: spałem u kolegi na Sylwestra i miał jedno łóżko, no to spaliśmy razem i nawet przez myśl mi nie przeszło, że mógłbym wtedy coś z nim robić na podłożu seksualnym, nie miałem wzwodu ani nic. Chyba jak ktoś jest gejem to w takich sytuacjach ma takie myśli. Jednak cały czas są nowe za i przeciw i boję się, że ze mną coś nie tak. Najgorszy jest ten brak wzwodu, ale jakbym był gejem to chyba od urodzenia, prawda? Na dodatek z rodzicami mam dobry kontakt, nikt mnie nie molestował ani nie mam patologi w domu. Gadałem z mamą nawet, czy jak była w ciąży to czy piła i paliła, ale powiedziała, że nie (wyczytałem, że od tego mogą być takie zaburzenia). Boję się, że to nie przejdzie i że nie jestem normalny. Co takie myśli oznaczają? Przepraszam, że tak to niepookładane, ale jestem zdenerwowany.
14 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!
Sny erotyczne w wieku dojrzewania mogą być bardzo zróżnicowane, w tym także bardzo nierealne, wręcz abstrakcyjne. Może się w nich ujawniać nie tylko podświadomie popęd seksualny, ale także różne stany napięcia, obawy czy odległe zdarzenia, które wywarły uraz. Pojedynczy epizod senny nie należy odbierać jako manifestacja orientacji seksualnej.
Brak wzwodu podczas myśli o płci męskiej w sposób seksualny sugeruje, że nie można mówić o bezpośrednim popędzie homoseksualnym.
Jeśli płeć przeciwna wydaje Ci się atrakcyjna seksualnie a fantazjowanie o ewentualnych kontaktach płciowych z dziewczynami sprawia Ci przyjemność, a także powoduje erekcję to wydaje się, że nie ma powodów do obaw co zaburzeń orientacji seksualnej.
Proponuję przestać ustawicznie myśleć o znaczeniu snu, ciągłe rozpamiętywanie i analizowanie może spowodować zaburzenia seksualne lub emocjonalne.

Redakcja abcZdrowie.pl