Czy to normalny penis?

Witam! Mój problem polega na mojej 'psychice', dokładniej mówiąc mam kompleks z moim 'przyjacielem'. Na różnych obozach itp. gdzie prysznice nie są oddzielne jako jedyny się ściągam spodenek, ponieważ mój 'przyjaciel' jest 'inny' a dokładniej mówiąc żołądź jest cały czas odkryty (miałem operację na stulejkę czy to może być od tego). Przeszkadza mi to bardzo, ponieważ reszta rówieśników ma normalnego członka. Drugi kompleks polega na jego krzywiźnie jak jest podczas wzwodu to się wykrzywia w górę, taki 'banan' się robi. Jak zwalczyć takie kompleksy. Z góry dziękuję.

Witam!

Warto, żebyś pamiętał, że każdy człowiek jest inny i nie ma dwóch identycznych pod względem budowy ciała osób. Tak, jak charakterystyczne są rysy twarzy, tak i penisy przybierają różne kształty i wielkości. Nie ma jednego, idealnego, do którego można się porównywać. Dlatego nie musisz przejmować się tym, co mówią inni chłopcy lub jak wyglądają. To Ty będziesz współżył ze swoją wybranką i koledzy nie będą Ci w tym pomagać. Penisy młodych mężczyzn odginają się w górę, ponieważ wszystkie mięśnie są sprawne i mogą utrzymać penisa. To normalne, że Twój penis jest podniesiony do góry w trakcie wzwodu. Twoja wybranka raczej nie zwróci na to uwagi w trakcie stosunku. Dla kobiet dużo ważniejsze niż kształt i rozmiar penisa jest poczucie bezpieczeństwa i uczucia, jakimi partner je otacza. Dlatego warto, żebyś zwrócił przede wszystkim uwagę na rozwój swoich cech charakteru i postawę względem kobiet, gdyż to zapewni Ci sukces w podbijaniu dziewczęcych serc.

Pozdrawiam