Czy trzeba będzie wykonać zabieg na języczku?

Witam. 5.07 przeszłam zabieg tonsillectomii koblacja w znieczuleniu ogólnym. 12.07 zakrztusiłam się tabletką i odkaszlnełam wypluwając włóknik z całej lewej strony i połowy góry. Następnego dnia miałam wizytę kontrolną i okazało się, że ta strona goi się szybciej i języczek podniebienny przesunął się właśnie na tą lewą stronę. Dostałam informację, że jeśli za 3 tygodnie nie wróci na swoje miejsce to będzie coś nacinane w znieczuleniu miejscowym, aby języczek wrócił na swoje miejsce. Niestety dziś (20.07) nadal języczek jest w tym samym miejscu. Jak wygląda taki zabieg, aby przesunąć ten języczek? Nacinane będzie podniebienie czy on sam? Czy będą zakładane szwy? Z góry dziękuję za odpowiedź.
KOBIETA, 25 LAT 10 miesięcy temu

Języczek przesunęła niesymetrycznie zrobiona operacja. To blizny go wciągnęły. Na Miłość Boską nie grzebcie już tam. Migdałki trzeba usuwać nożem a nie jakąś koblacją!