Czy w takiej sytuacji grozi mi suchy zębodół?

3 dni temu mialam wyrywane górną czworkę i piatkę.Na piątce zrobił się biały "wałeczek",a w czwórce jakby dziura.Jest malutka-czy w środku może być skrzep? Czuję sie bardzo dobrze, nic nie boli. Czy grozi mi suchy zębodół jwszcze?

Gdyby coś zaczęło Panią jednak niepokoić, to wskazana byłaby wizyta kontrolna.

Pozdrawiam serdecznie