Czy wyniki usg są prawidłowe?

Wczoraj byłam na usg i lekarz powiedział, że dziecko ma krótkie kości. Co oznaczają te wyniki i jakie choroby się z tym wiążą? Jestem w 33 tygodniu ciąży. BPD 85-34 AC 277-32 HC 307-34 FL56-30 FHR (+) AFI 8 EFW 1800g TIB 47-29 hbd FIB 48-29 hbd HL 46-27 ULNA 48-30 A/B 3.21 Bardzo proszę o odpowiedź, bo odchodzę od zmysłów. Dziękuję i pozdrawiam Nadin

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć, ponieważ tylko lekarz prowadzący, który znając Ciebie i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia i odpowiedzieć na nurtujące pytania.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl