Dlaczego boli mnie stopa w wieku 30 lat?

Dzien dobry. 3 miesiace temu zaczela bolec mnie stopa. Mieszkam w Anglii i przez 3 tygodnie odsylano mnie z tabletkami przeciwbolowymi twierdzac ze to miesnie bola. Po 3 tygodniach moich próśb zrobiono mi przeswietlenie. Okazalo sie, ze mam zlamana II kosc srodstopia. Zalozono mi orteze. Na kazdej wizycie lekarz mowil, ze sam nie wie dlaczego tak po malu sie goi i wyznaczal kolejne za kilka tygodni. Mowil, ze nic nie mozna zrobic zeby to przyspieszyc. Jestem na urlopie w Polsce i zrobilam kolejne rtg. Radiolog powiedzial, ze to zlamanie z przemieszczeniem i zrostu wcale nie ma. Kolejna wizyte w Anglii mam za 3 tygodnie. Czy to mozliwe, ze po 3 miesiacach noszenia ortezy kosc sie nie zrosla? Nadal boli przy chodzeniu i dotyku i miejsce jest opuchniete. Czy potrzebna jest operacja, czy jest szansa ze jeszcze sie zrosnie? Boje sie, ze lekarz bedzie umawial mnie na kolejne wizyty i czekal az samo sie zrosnie. Caly czas chodze i pracuje. Lekarz dal mi tylko 1,5 tygodnia zwolnienia z pracy gdy sie okazalo, ze jest zlamanie.

Witam. Myślę, że konieczna jest wizyta z wynikiem ostatniego badania rtg u ortopedy w Polsce. On zadecyduje jak dalej postępować, czy konieczna jest operacja. Diagnoza bez wglądu w badanie obrazowe nie jest możliwa.