Dlaczego mąż nie ma w ogóle ochoty na seks?

Witam. Mój mąż Wogole nie ma ochoty na seks czym to może być spowodowane

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do seksuologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Dzień dobry!

Mogą być to czynniki zarówno somatyczne (np. zaburzenia hormonalne, naczyniowe, nadwaga itp.), jak i psychologiczne (np. stany depresyjne, lękowe), relacyjne (związane z sytuacją w Państwa związku) czy sytuacyjne (np. przemęczenie, przepracowanie, inne okoliczności).
Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!