Dlaczego mój członek robi się miękki?

Mam następujące pytania. Mój członek podczas stosunku robi się miękki. A teraz jeszcze parę rzeczy o których powinna Pani wiedzieć. Mam 31 lat przez długi okres byłem onanistą. Teraz od 6 miesięcy jestem w stałym związku. Kiedy mam erekcje i dochodzi do stosunku to do czasu kiedy moja partnerka nie zrobi się bardzo wilgotna jest wszystko OK, potem zaczynam czuć ją słabiej i członek opada. Proszę mi powiedzieć czy to wina nie dopasowania naszych narządów. Ja mam raczej małego członka, uczciwe 14 cm długości i 13 cm w obwodzie. Czy raczej przyzwyczajenia do ręki i mocnego uścisku. A może moja partnerka miała wcześniej partnerów z większym członkiem i teraz jest jak jest. Proszę o odpowiedź i co mamy zrobić. Jeszcze jedno czy to normalne, że z jedną partnerką będę miał częściej ochotę na seks, niż z inną, która też mi się podoba? Czy to raczej taki okres w życiu, który się zmienia?

Lek. Magdalena Szymańska

Dzień dobry!

Opisane objawy mogą jak najbardziej sugerować pewnego rodzaju przyzwyczajenie do masturbacji.
Podczas tych czynności dostosowuje Pan szybkość, jak i ucisk do własnych potrzeb.

Zdarza się, że osoby, które często się masturbują mają problem z osiągnięciem erekcji poprzez penetrację.

Myślę, że warto byłoby zrezygnować z masturbacji na jakiś czas lub nie robić tego za często wtedy osiągnięcie erekcji będzie łatwiejsze jak i będzie dłużej trwała.

Jeżeli mimo tego nic się nie poprawi można również przez jakiś czas ograniczyć wszelką aktywność seksualną co spowoduje lepszej jakości zbliżenie w późniejszym czasie.

Czasami bywa tak, iż narządy płciowe mogą być za małe bądź za duże.
Jednak nie jest to problem nie do rozwiązania, gdyż istniej mnóstwo pozycji które pomogą osiągnąć upragniony efekt. Polecam zapoznanie się z nimi.

Upodobania seksualne czy ochota na seks z danym partnerem są sprawami zupełnie indywidualnymi.
Ktoś może być dla nas bardzo atrakcyjny ale nie znaczy to, że czujemy do niego pociąg seksualny.
Może też być tak, iż osoba która uprzednio była dla nas seksowna po jakimś czasie przestaje być.

Pozdrawiam!