Jest możliwość, że członek mojego partnera jest za chudy?

Od roku zaczęłam uprawiać seks z moim chłopakiem, ale jest jeden problem - nie czuję podniecenia podczas stosunku. Gdy kochałam się pierwszy raz to nie krwawiłam, byłam zaniepokojona:/ a poza tym to mnie nic nie bolało:/. Nie wiem co jest nie tak z moim ciałem:/ Mój partner nie może przez to "dojść":/. Nie wiem jak mogę to zmienić. Jest możliwość, że członek mojego partnera jest za "chudy"? Kurcze jestem w kropce:/ Chciałabym uprawiać seks jak inne kobiety, z podnieceniem i wreszcie dostać orgazmu. Proszę o pomoc lub jakieś rady. Pozdrawiam;)
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!
Podczas pierwszego stosunku nie musi dojść do krwawienia. Problem z pobudzeniem i osiągnięciem orgazmu może mieć zarówno podłoże fizjologiczne jak i psychologiczne. Proponowałabym jednak zastanowić się nad tym, co mogłoby spowodować Twoje podniecenie.
Być może powinniście z partnerem pomyśleć o zmianie pozycji, abyś bardziej mogła być stymulowana przez niego. Warto, abyście rozmawiali na temat tego co się dzieje między Wami, ponieważ niepokojąca może być zależność, że im trudniej Tobie podniecić się i osiągnąć orgazm, tym jemu trudniej uzyskać wzwód i tym samym podniecić Ciebie. Jeżeli problem będzie się utrzymywał to warto skonsultować się z seksuologiem.
Pozdrawiam