Dlaczego tracę czucie w palcu?

Witam, Mam problemy z ręką, te problemy pojawiły się nie dawno, pozwólcie że opiszę sytuacje szczegółowo. Gdy miałem mniej więcej 8-lat miałem poważny wypadek, okno przez które przeleciałem rozcięło moją prawą rękę wzdłuż, w wyniku wypadku uszkodzone było parę żył, ręka była operowana a potem miałem parę lat rehabilitacji które sprawiły że znów miałem 100% władzy nad swoją dłonią i ręką. Teraz po 10-latach znowu tracę czucie od czasu do czasu, tylko w piątym i czwartym palcu, jest to niesamowicie uciążliwe, dodatkowo problem ustąpił 3x razy z rzędu gdy to umówiłem się akurat do fizjoterapeuty który nie znajdywał żadnych problemów, a dziś znowu go odczuwam. Nie wiem co mam zrobić.

Prawdopodobnie występuje problem z uciskiem nerwu łokciowego na poziomie nadgarstka, łokcia, barku lub kr szyjnego. Badanie ortopedyczne, neurologiczne, rtg minimum.