Długość działania znieczulenia stomatologicznego

Byłam dzisiaj u dentysty, ktoey leczył mi jedynki. Dostałam znieczulenie tak, ktore działało także w obrębie nosa. Od momentu zejscia z fotela odczulam "kręcenie" w nosie i cały czas mi się z niego leje. Jest to bardzo nieprzyjemne. Czy to faktucznie wina znieczulenia ? Jak długo może to trwać ?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli nadal utrzymuje się uczulenie proponuję udać się do lekarza. Bez badania nie można nic więcej powiedzieć. Znieczulenie może mieć taki wpływ, ale nie powinien utrzymywać się tak długo. Proszę skontaktować się ze swoim lekarzem stomatologiem.