Dość liczne szczawiany wapnia w moczu

Witam Robiłem ostatnio badanie moczu. Oto wyniki parametrów, które mnie niepokoją: Krew 10/ul (0.015 norma) ph 5 (5-7.5) krwinki czerwone wyługowane 1-3 w pw. Krwinki białe 0-2 w pw. śluz poj. Szczawiany wapnia dość liczne w pw. Kiedyś miałem kłopoty z kamieniami oraz w mojej rodzinie jest przypadek kamicy. Mam też dość dziwny wynik tolerancji glukozy (75 g). Wynik na czczo: 88 mg/dl (55-110 norma) po 60 min 89 po 120 min 67.

Witam, wypowiem się co do szczawianów wapnia.
Warto zastanowić się nad zmianą diety, skoro już w przeszłości miał Pan problemy z kamieniami i wywiad rodzinny jest dodatni. Tak prewencyjnie.

A od dziś ma Pan zadanie - pić odpowiednie ilości płynów, minimum 1,5l dziennie.

Na stronie mojej poradni trwa konkurs - do wygrania pakiet konsultacji (również on-line). Zapraszam do udziału.
https://www.facebook.com/poradnialubczyk/