Dotykanie miejsc intymnych przez partnera podczas snu

Witam mam problem z zachowaniem mojego chłopaka i chciałabym się dowiedzieć czy to jest normalne u mężczyzn, a więc mój chłopak ma 21 lat i gdy ja śpię w nocy to on często dotyka mnie w miejsca intymne. Jak go o to pytałam z początku to się wszystkiego wypierał, po kilku takich razach się przyznał, ale po ostatniej takiej akcji usłyszałam od niego, że spał i niczego nie robił gdzie ja czułam jak mnie dotyka... Nie wiem co mam o tym myśleć... Czy to może być spowodowane brakiem seksu ?
KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry.
Jeżeli dobrze rozumiem, jesteście bardzo młodą parą, która ze ze sobą sypia (jeżeli nie na stałe, to przynajmniej okazjonalnie). Z opisu wnioskuję również, że nie uprawiacie ze sobą seksu, bądź jest on również "od czasu do czasu". Nie bardzo jednak wiem, czy problemem jest fakt dotykania Pani miejsc intymnych przez chłopaka, czy to, że robi to podczas, gdy Pani śpi?
Jeżeli zdarza się Wam sypiać razem, zachowanie chłopaka wydaje się być jak najbardziej naturalne. Pani reakcja na jego zachowanie oraz jego "wypieranie się" może z kolei wskazywać, że nie do końca znacie wzajemne potrzeby i oczekiwania i trochę się ich przed sobą wstydzicie.
Sugerowałbym szczerze z chłopakiem porozmawiać. Wskazane byłoby jednak unikanie oskarżycielskiego tonu pod tytułem: "co ty mi robisz w nocy?", a raczej podzielenie się tym, co Wam się w sobie podoba, co Was podnieca, co lubicie, a czego niespecjalnie.
Odpowiedź na ostatnie pytanie brzmi: tak.
Pozdrawiam.

Takie zachowanie może być spowodowane wieloma rzeczami. Być może partnera podnieca widok śpiącej kobiety i możliwość jej dotykania, gdy ona nie ma nad tym kontroli. A być może partner przebudza się w nocy, zauważa swoje podniecenie i dotyka Pani jednocześnie stymulując siebie. Możliwości jest wiele. Jeżeli to Pani przeszkadza, proszę wyraźnie mu o tym powiedzieć i zakazać tych praktyk. Jeżeli sytuacja będzie się powtarzać mimo wyraźnego Pani zakazu, wówczas możemy mówić o poważniejszym problemie, który będzie wymagał bardziej stanowczych działań z Pani strony.