Drutowanie obojczyka u 19-latki

W lutym miałem zabieg drutowania obojczyka, a 3 tyg temu był wyciągamy drut. Jednak gdy nacisne na kość w miejscu złamania np palcem czuje tak jakby przechodziły mnie takie prądy czy jednak kość nie zrosla się jeszcze całkowicie?

Szanowny Panie,
Do pełnego wygojenia się złamania potrzeba dużo czasu. cierpliwości. Skoro zespolenie wewnętrzne zostało usunięte to znaczy, iż zrost jest wydolny. Nie znaczy to, że jest Pan całkowicie wyleczony, wygojony.