Duży guz na plecach a tłuszczak

mam dużego guza na plecach mam już sporego na ramieniu na temat guza na plecach lekaż stwierdził tłuszczak proszę panio o opijie

Witam,
proszę dokładniej sprecyzować pytanie.. ewentualnie załączyć fotografie zmian/y,
jednak w przypadku zmiany o charakterze guza do właściwej diagnozy konieczna jest wizyta w gabinecie.