Dyskomfort pod żebrami w 15. tygodniu ciąży

Witam. Mam bardziej dyskomfort niz tepy bol, bo ostrego wgl nie ma z tylu lesej strony pod zebrami. Tak jakby cos tam wypychalo, a zebra sie w to wbijaly. Dodam, ze jestem w 15tyg ciazy, ale chyba na cisniecie macicy albo przesuwajacych sie narzadow jest za wczesnie? Obaw sie trzustki.. Wiec co moze dawac takie objawy?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedziec. Proponuję udac się do lekarza rodzinnego lub prowadzącego ciąże.