Dyskomfort w okolicy biodra podczas biegania u 27-latka

Witam. Mam 27 lat biegam od ok 2 lat. Od niedawna kiedy probuje biec szybciej czuje jakbym mial cos naciagniete w biodrze to jest takie uczucie jakby ono chcialo sie zwichnac. Nie pozwala mi to na rozwijanie predkosci podczas biegania. Dodam ze przed bieganiem zawsze robie rozgrzewke. Planuje wybrac sie do lekarza ale pomyslalem ze najpierw tutaj zadam pytanie. Dziekuje

Witam. W tej sytuacji mało prawdopodobne jest że doszło do zwichnięcia biodra. Mogły natomiast zostać uszkodzone miękkie elementy stawu - dyskomfort może wiązać się z nadwerężeniem mięśni bądź więzadeł. Konieczna jest bezpośrednia ocena ortopedyczna.