Ból w okolicy przedniej części biodra po bieganiu

Witam. Piszę z zapytaniem, a mianowicie: podczas biegania po jakimś czasie odczuwam ból w okolicach przedniej części biodra, pachwiny-nad prawym udem. Po rozciągnięciu nogi mogę biec dalej jednakże po chwili ból powraca na tyle, że uniemożliwia mi dalszą kontynuację treningu. Nadmieniam, iż podczas mocnego przyciągania nogi-kolana do klatki piersiowej również pojawia się ból we wspomnianym miejscu. Proszę o pomoc w diagnozie i metodzie zaradczej. Za pomoc z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy.