Fantazje erotyczne partnera o stosunku jego dziewczyny z innym mężczyzną

Witam Man partnera od pewnego czasu ma on fantazje natury seksualnej a mianowicie marzy o tym aby mnie obserwowac jak uprawiam seks z innym mezczyzna, juz kilka razy probowal mnie na mowic co zakonczylo sie oczywiscie klotnia/ czasami jest az zly, agresywny, ze nie chce tego dla niego zrobic/, przyznam ze partner jest kilkanasie lat starszy ode mnie. Czy jest to normalne u mezczyzn/ moze w pewnym wieku?/ czy raczej powinnam zakonczyc ten zwiazek?, absolutnie nie podoba mnie sie takie podejscie,

Dzień dobry.

Fantazje, o których Pani pisze, pojawiają się czasem w gabinecie, będąc przedmiotem marzeń niektórych mężczyzn (ale również i kobiet). Nie znaczy to jednak, że należy im się podporządkowywać, tym bardziej, że jak sama Pani pisze, nie akceptuje ich Pani.
Możliwe, że starszy od Pani partner uważa, że nie sprawdza się w łóżku i tego rodzaju propozycja miałaby stanowić jakiś rodzaj rekompensaty? Niekiedy też namawianie partnera do uprawiania seksu z inną osobą i obserwowanie tego może być zakamuflowaną chęcią "ukarania" go bądź - paradoksalnie - siebie samego. Niezależnie od powyższego, nie warto się zgadzać na coś, co budzi w Pani wewnętrzny sprzeciw.
Trudno powiedzieć, czy należałoby zakończyć związek, na pewno jednak warto jasno i konsekwentnie stawiać granice własnej autonomii.

Pozdrawiam.