Fibroadenoma et teale adiposae

Witam serdecznie. Moja córka miała usuwane guzy piersi. W drugiej piersi ma podobne zmiany. Rozpoznanie histopatologiczne brzmi: Fibroadenoma et teale adiposae. Excisio comleta. 1 cm. (trzy fragmenty 1 cm, 2 cm, 1 cm ). Bardzo proszę o interpretację tego wyniku. Jakie powinny być dalsze kroki leczenia? Czy jest wskazanie by guzy w drugiej piersi też usunąć?

Witam , wynik opisuje obecność gruczolakowłókniaka (zmiana łagodna) i tkanki tłuszczowej , wycięcie całkowite! Decyzję co do postępowania ze zmianami w drugiej piersi podejmie lekarz prowadzący! z.żurawski