Excisio probabiliter completa

Witam w ostatnim czasie moja córka podległa zabiegowi, w okolicy prawego przedramienia. (rozpoznanie; guzek tkanki podskórnej) Z rozpoznania klinicznego to: tłuszczak, a z rozpoznania histopatologicznego to: Lipoma (diam. ad 1,5 cm). Excisio probabiliter completa. Proszę o wytłumaczenie.

Witam , tłumaczenie wyniku: "Tłuszczak (średnicy do 1,5 cm). Wycięcie prawdopodobnie całkowite". Proponuję , aby operator wyjaśnił z histopatologiem co oznacza "prawdopodobnie" - ja tego nie rozumiem!!! z.żurawski