Gdzie się udać z podejrzeniami ADHD u 4-latki?

Podejrzewam ADHD u 4 letniej córki. Objawy utrzymują się od kilku miesięcy. Gdzie mam się udać?

Witam,

wskazana konsultacja i szczegółowa diagnostyka w poradni psychologiczno - pedagogicznej. Leczenie farmakologiczne ustala lekarz psychiatra najlepiej specjalista psychiatrii dziecięcej. Zalecałabym też jako formę leczenia psychoterapię systemową, w celu obserwacji eksternalizacji poszczególnych elementów systemu, chodzi o funkcjonowanie rodziny.

Pozdrawiam serdecznie

Witam,
jeżekli chciałaby Pani skorzystać z konsultacji,proszę o kontakt.Dalsze postępowanie można ustalić z ośrodkami wspomagania rozwoju dziecka,albo wyspecjalizowanymi w tego typu problemach.Zawsze jednak należy skonsultować inne możliwości.
Pozdrawi8am serdecznie.