Gorączkowanie i ból brzucha u córki

Witam, moja córka dwa dni goraczkowala, w poniedziałek wieczorem 37, 7, wtorek rano bez gorączki, wieczorem 38, 6 i środa rano 38. I później gorączka się nie pojawiła. Przy gorączce 38, 6 bolał ja brzuszek, a poza tym żadnych innych objawów, czy powinnam się niepokoić, czy udać się z nią do lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.