Guzek pod skórą w okolicy biodra u 3-tygodniowego dziecka

witam nazywam Artur mam 3 tygodniowa córeczkę Wiki po narodzinach wykryto narosl u córki w okolocach biodra w postaci sznureczka długość ok 4 cm. który odpadł przy kompaniu po paru dnia h jednak pod skórą znajduje sie gozek, który jest diagnozowany ale żaden lekarz prowadzący nie jest do końca pewien jak temu zaradzić. coreczka urodziła sie zdrowa, jednak gozek został i w przyszly piątek 12.12.2014r ma byc przepr. zabieg a pozostawienie grozi kompl. w ruhu kończyn moj tel

Renata GrzechociĹska

Witam.
Trudno jest w takiej sytuacji postawić przybliżoną diagnozę, dlatego proponuję poczekać do zabiegu.
Pozdrawiam