Guzy piersi a zabieg in vitro

Witam. Z mężem będziemy podchodzić do in vitro. Jesteśmy po pierwszej wizycie. Mąż zdrowy i generalnie, to ze mną niestety jest problem :-( mam zaawansowaną endometroze, jeden jajnik, niską rezerwę jajnikową [0,3] Obecnie biorę: Euthyrox N50 - 1 tabl na czczo [TSH 3,60]; Bromergon 2,5mg - pół tabl na noc; DHEA 25mg - 1 tabl rano. Ten ostatni lekarz zalecił brać 3x1, czy to nie za dużo? W ulotce pisze, by brać 1 tabl. W przeszłości usunięto mi 7 guzów piersi i nie chciałabym znów mieć problemów

Magdalena StusiĹska

Nie pisze Pani, czy guzy były łagodne czy nie. Dawki leków opiera się o stan kliniczny pacjenta i uaktualnianą wiedze- dlatego często różnią się one od podanych w ulotkach.
Proszę dobrze przygotować się do zabiegu- unormować wszystkie kwestie endokrynologiczne i pozostawać pod czujną opieką ginekologa, szanse na donoszenie zdrowej ciąży są.