Hypodesyjne owalne struktury w mięśniach

W przestrzeni zaotrzewnowej, poza miesniami ledzwiowymi od wyskosko L3/4 oraz w miednicy mniejszej liczne hypodesyjne owalne struktury o gestosci do 18jH w fazie zylnej,ktore w miednicy mniejszej tworza konglomerat o wym okolo 10x11x6,5 cm.W/w konglomerat na calej dlugosci przylega do kosci Krzyzowej. Poza tym struktury o podobnym charakterze widoczne w tylnych czesciach ud.W/w zmiany zaczynaja sie miedzy miesniami dwuglowym uda a polbloniastym i polsciegnistym.

Lek. Tomasz Budlewski

prosze konieczni eudac się do lekarza zlecającego powyzśze badanie . konieczne jest rozszerzenie diagnostyki i pobranie próbek ze zmian przez lekarza chirurga.