Inicjacja seksualna z dziewczyną doświadczoną

W jaki sposób mam uprawiać seks jak nigdy nie miałem stosunku,a moja dziewczyna już to robiła i bardzo się boję jaki jest pierwszy raz.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W jaki sposób- taki sam jakby był to zawrówno twój jak i jej pierwszy raz. Musisz pamiętać iż nawet początkowe niepowodzenia podczas inicjacji nie muszą wpływać na dalsze życie seksualne.

Dzień dobry.
Nie napisał Pan, ile ma lat, jednak z opisywanej sytuacji wnoszę, że młody z Pana człowiek.
Warto nadmienić, że "uprawianie seksu" powinno być raczej dopełnieniem bycia w związku, poprzedzonym wzajemnym "uczeniem się siebie" - zarówno od strony psychicznej, jak i fizycznej. Jeżeli ma Pan ten etap za sobą i ma Pan poczucie, że oboje się rozumiecie, pasujecie do siebie i chcecie ze sobą "uprawiać seks", proszę się nie obawiać. Jeżeli Pańska Partnerka ma doświadczenie, powinna raczej zrozumieć ewentualne "potknięcia".
Pozdrawiam

Lukasz5689, nie obawiaj się inicjacji seksualnej. To na prawdę może być piękny moment! Podejdź do sprawy spokojnie. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o anatomii kobiety, zabezpieczeniach i ogólnie relacjach damsko-męskich, udaj się do psychologa lub seksuologa, a na pewno zyskasz więcej pewności i spokoju!
Powodzenia!
Jarek Zabojszcz

Dzień dobry!
W bardzo wielu związkach młodych ludzi jest tak, że jedno z partnerów ma już doświadczenia seksualne, a drugie jest dziewicą/ prawiczkiem. Nie musi mieć to negatywnego wpływu na związek.
Kwestie "techniczne" stosunku są dla człowieka intuicyjne. Z pewnością, im dłużej będziesz spotykał się z dziewczyną, całował, pieścił, stopniowo odkrywał jej nagość, będziecie tworzyć własne erotyczne zwyczaje, poznawać swoje potrzeby... Twój strach przed pierwszym stosunkiem będzie coraz mniejszy, a przyjemność z bliskości - coraz większa dla Was obojga.
Pozdrawiam!