Jak długo boli ząb po zatruciu?

Dzień dobry. Jak długo może boleć ząb po zatruciu?w niedzielę z nagłym bolem zęba udalam się na pogotowie stomatologiczne. Pani doktor zatruła zęba lecz boli mnie on do teraz.l lekarstwa przeciwbólowe usmiezaja ból na kilka godzin. Zaskakuje mnie to, że odczuwam ból dolnej żuchwy a nie zatrutej siódemki. Teraz jestem już na wczasach za granicą i nie wiem czy czekać aż ból ustąpi czy szukać pomocy na miejscu

Prawdopodobnie boli inny ząb, a nie ten leczony. Jeżeli intensywność przykrości spowodowana bólem jest kłopotliwa chyba nie będzie innego wyjścia jak złożyć wizytę u miejscowego stomatologa.