Jak leczyć zaburzenia pamięci po udarze?

Witam.Trzy lata temu przeszlam udar niedokrwienny mozgu.Wszystko wrocilo do normy oprocz pamieci.To znaczy potrafie zapamietac duzo informacji gdy przeczytam jakis tekst lecz chodzi o to ze przed udarem uczykam sie bardzo dobrze jezyka obcego.Obecnie gdy probuje cos zapamietac trwa to gora 2dni i zapominam.Czy to skutek udaru?Dodam ze wszystko zapisuje co wazne .Pozdrawiam

Może to być skutkiem udaru. Proszę skonsultować się neurologopedą lub psychologiem, po wykonaniu badania i ocenie sytuacji będzie można wdrożyć terapię.