Jak można się zabawić podczas okresu?

Z moim chłopakiem współżyjemy, ale także zabawiamy się często. Jednak gdy mam miesiączkę, on nie ma mnie jak zadowolić. Jak mógłby to zrobić? Chciałabym podkreślić, że ciężko jest mnie zadowolić. :)
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Pani,

przy zachowaniu odpowiedniej higieny i zaaplikowaniu tamponu można podczas okresu uprawiać petting i seks oralny. Jeśli nie chce Pani zakładać tamponu, można pieścić się także w wannie. Ponieważ podczas okresu jest duże przekrwienie miednicy mniejszej, a więc i zwiększa się wrażliwość kobiecych stref erogennych. Orgazm może także zmniejszyć napięcie i dolegliwości związane z miesiączką.