Jak odczytać swoje badania przy nadmiernym owłosieniu?

Witam. Mam problem z nadmiernym owłosieniem. Mam 25 lat. Zostałam skierowana na badania lecz nie bardzo potrafie odczytac i sprecyzować wyników. DHEA - 4,872 ng/ml SHBD - 88,6 nmol/l Testosteron - 30 ng/dl

Interpretacja badań zawsze powinna odbywać się w odniesieniu do stanu klinicznego pacjenta, w oparciu o dokładny wywiad, badania, znajomość wyników wszystkich badań dodatkowych. Niestety, nie sposób interpretować tego rodzaju badań z poziomu portalu. Proponuje udać się do lekarza, ktory zlecił diagnostykę. Pozdrawiam.