Jak odpowiednio przyjmować luteinę?

Czy luteina może byc połykana? czy trzeba ją trzymac po językiem? Dostałam ja od mojego dr. ale nie wywołała miesiączki, powiedział mi ze spokojnie moge ja połykać... czy miesiączka mogła sie nie pojawic z powodu złego przyjmowania? - nie wchłoneła sie?

Lek. Tomasz Budlewski

Teoretycznie zależy to od preparatu. Proponuję skontaktować się ze swoim lekarzem ginekologiem.Lekarz prowadzący może zmienić zalecenia przyjmowania leków wg swojego doświadczenia. Proponuję udać się do lekarza ginekologa.