Jak pielęgnować bliznę po usunięciu modzeli?

Witam, 23 stycznia miałam usuwany modzel z przdu stopy mialam 4 szwy.6 lutego sciagneli mi szwy i dzisiaj po nocy odkrylam ze rana sie rozeszła wszystko jest suche wygojone rozejscie jest na dwa 3 mm glebokie chirurg bedzie dopiero we wtorek w przychodni co moge robic z ta stopa? Ewentualnie czy moge ja smarowac alantanem albo jakas inna mascia nawilzajaca? Pozdrawiam

Witam. Widocznie za wcześnie miała Pani usunięte szwy. Proszę się nie martwić, wszystko się wygoi, nie stosować maści tylko środki wysuszające np. Octenisept. Pozdrawiam.