Jak pogodzić córkę i męża?

Witam. W sumie niewiem od czego zacząć od 10 lat jestem w związku z moim partnerem, od 3 lat mężem. Niestety jeśli chodzi o jego kontakt z moją córka przeżywam ciągle kłótnie. Mąż nie znęcanie się nad córka fizycznie, a raczej psychicznie są ciągle kłótnie, córka również obraża męża a co za tym idzie ja często niewiem co robić i to raz popieram jedna stronę raz druga. Nie potrafię już tego dłużej znieść ich ciągle kłótnie niszczą nasza rodzinę. Niewiem co robić, że względu na kłótnie wszyscy staliśmy się nerwowi a ja tak bardzo pragnę normalnej rodziny. Czy da się to jeszcze uratować? Proszę o pomoc.

Witam,
wskazane jest wsparcie psychoterapeutyczne, psychoterapia systemowa, ze specjalistą łatwiej będzie zrozumieć problem i poradzić sobie z nim.
Pozdrawiam serdecznie