Jak pomóc dziecku z zaburzeniami?

Witam mój 10 letni syn zrobi coś komuś w szkole w domu mówi że ktoś inny to zrobił i śmieje się co to za zaburzenie sam się nie przyzna zwala na innych i śmieje się sam z siebie.

Witam, najlepiej jeśli zgłosi się Pani do psychologa w rejonowej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej, porozmawia również na temat zachowania syna z psychologiem szkolnym i wychowawcą. Aby postawić diagnozę i móc właściwie pomoc, potrzebna jest rzetelna obserwacja dziecka, zarówno w środowisku rówieśniczym, szkolnym jak i w domu. Mam nadzieje, że przy współpracy, psycholog zaproponuje odpowiednie sposoby terapii i oddziaływań na synka. Pozdrawiam.