Jak pomóc mężowi w alkoholiźmie?

witam,moj maz pije lecz nie przyznaje sie do tego,jak chce to potrafi odlozyc alkohol na bok,twierdzi ze to przeze mnie pije.Mamy kryzys w zwiazku spowodowany zjego praca,on pije a ja nie chce z nim spac bo smierdzi alkoholem,co mam zrobic aby naprawic to zlo?pieniadze ktore zarobi oddaje tylko w 1/4 czesci,reszta nie wiem na co idzie nie mowi mi o tym choc pytam-wynik rozmowy to klotnia.

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do Poradni Leczenia Uzależnień, gdzie również oferowana jest pomoc bliskim osobie uzależnionej.