Jak pomóc partnerowi z uzależnieniem?

Jestem z narzeczonym dwa lata, mieszkamy razem od roku. Mój problem polega na tym że mój mężczyzna ciągle wchodzi na strony z filmami erotycznymi kiedy mnie nie ma w domu i się masturbuje. Nie raz znajdywalam chusteczki w pokoju. Kiedy naciskam to się do tego przyznaje, przeprasza. Ciągle kasuje historie przeglądarki. Nie raz zapomni i widzę różne stronki. Ostatnio przez 1,5 miesiąca nie uprawialiśmy sexu bo on nie chciał, mówił że ma taki okres, że nie ma ochoty. Proszę o pomoc. Martwię się :(

Witam, Pani partner wchodzi na strony z filmami erotycznymi i się masturbuje, kasuje historie przeglądarki, stara się ukryć swoje działania. Nie ma ochoty na seks z Panią. Wszystko wskazuje na to, że Pani partner stracił kontrolę nad swoim zachowaniem, uzależnił się od oglądania pornografii. Proszę z nim porozmawiać aby zwrócił się o pomoc do psychologa, specjalisty uzależnień. Pozdrawiam serdecznie