Jak poradzić sobie z problemem po powiększeniu ust?

Problem z wargami ust. Półtora roku temu powiększałam usta od tamtej pory jest coś nie tak. Czasem jest ok. Puchły, pierzchly i bolały. Usuwałam juz 2 razy hialuronidaza ale z jednej strony na dolnej wardze wciąż czuje puchniecie i bol. Nie czuje grudek. Pomimo rozpuszczenia usta nadal robią się czerwone jakby plamki po poparzeniu. Jestem juz tym bardzo zmęczona i zestresowana. Co dalej robić? Ponowić hialuronidaza? Od czego mogą być te plamki?

Dzień dobry Pani,

proszę udać się na wizytę do lekarza medycyny estetycznej, aby mógł zobaczyć stan Pani ust i wdrożyć odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz